خانه > تسنیم, کسب و کار, نوشته‌های شبانه! > شراکت، پایان یا شاید امید به شروعی دوباره!

شراکت، پایان یا شاید امید به شروعی دوباره!

این دو ماه سربازی و البته یکی دو ماه قبلش زمان خوبی بود برای محک زدن میزان جدیت شرکا تو کارها و خیلی مسائل دیگه و سبک و سنگین کردن ادامه فعالیت شرکت یا عدم اون و … . خلاصه این  ۵ شنبه گذشته (و در واقع در امتداد ۵شنبه قبل از اون) شرکت رو بی خیال شدیم و تصمیم گرفتیم که با شرکا تسویه حساب کنیم و برگردیم به حالت قدیم که هر کی پروژه‌ای داشت اگه دوست داشت از دیگران تو اجرا کمک بگیره و اگه نه هم که هیچی و فاتحه شراکت رو بخونیم!
واسه من که این سال‌ها برا راه افتادن و سر پا موندن شرکت کلی زور زده بودم، نه تنها تصمیم سختی بود که به نوعی یه بازگشت به عقب خیلی سنگین هم بود، اما وقتی آدم تو شروع شراکت دقت نکنه، آخرش هر چقدر هم که بخواد و سعی کنه باز نمیتونه با شریک‌هایی که متناسب اون و کارش نیستند ادامه بده.
این شراکت متوقف شد، اما نمیدونم چرا ته دلم روشن هست که به زودی مسیر برای یه شراکت خوب جلوی پام قرار خواهد گرفت، امیدوارم که اگه موردی بود هیچ وقت مثل مورد قبلی عجله نکنم و با دقت و بررسی تصمیم بگیرم و بعد هم بتونم پای شراکت بمونم…

 1. 14 مارس 2016 در 15:56 | #1

  Firefox 44.0 Windows XP

  اصولاً خیلی ها از شراکت اجتناب می کنند. همین باعث میشه مقیاس بنگاههای خصوصی همیشه کوچک بمونه. طرف هم که از شرایط راضیه نه هیچ تلاشی برای بهتر شدن می کنه نه دلیلی برای مشتری مداری می بینه چون به قدر کافی از نظر خودش سود کرده. نتیجه اش هم همین نارضایتی شدید میشه از خدمات مختلف.

 2. 28 می 2016 در 17:06 | #2

  Firefox 46.0 Windows 7

  @علی امین زاده
  من اجتناب نکردم،‌ اما نتیجه خوبی نگرفتم تا الان،‌ امیدوارم تجارب کارهای قبلی کمک کنه که تو شراکت‌های بعدی اوضاع جور دیگه‌ای پیش بره …

 1. بدون بازتاب