سرپرست!

سایت دانشگاه صنعتی اصفهان نوشته:
«دکتر سید محمود مدرس هاشمی سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان، طی حکمی دکتر مهدی برنجکوب را به سرپرستی معاونت فرهنگی اجتماعی این دانشگاه منصوب کرد.سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان در حکم انتصاب دکتر برنجکوب ضمن اشاره به سوابق، توانمندی ها و تجارب ارزنده وی، موفقیت در پیشبرد امور فرهنگی اجتماعی دانشگاه را آرزو نموده است. دکتر مهدی برنجکوب عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان و مدیر مرکز تخصصی آپا این دانشگاه است. مدیریت گروه پژوهشی امنیت شبکه و سیستم دانشکده برق وکامپیوتر، عضویت در هیأت مؤسس و شورای اجرایی انجمن رمز ایران و مسئولیت کمیته راهبردی این انجمن علمی و نیز انجام فعالیت های پژوهشی متعدد در حوزه امنیت شبکه، رمزنگاری و پروتکل های امنیتی از جمله سوابق علمی و پژوهشی دکتر برنجکوب می باشد.دکتر مدرس هاشمی همچنین در نامه ای از تلاش ها و خدمات دکتر محمد شایان نژاد معاون سابق فرهنگی اجتماعی دانشگاه صنعتی اصفهان در طول مدت خدمت در این مسئولیت تجلیل نموده است.»

دکتر برنجکوب رو از اوائل دوره کارشناسی‌ام می‌شناسم. وقتی درس مدار ۱ باهاش داشتم! تجربه خوبی نبود البته! بعدش دیگه باهاش سر و کار نداشتم تا اردیبهشت ۸۹ که سر از آپا درآوردم! این مدت شناخت نسبتا زیادی از دکتر پیدا کردم. خیلی خلاصه میشه گفت دکتر مرد خوب و بزرگی هست. شاید نزدیک ۲۰۰ نفر آدم و البته بیشتر دارن تو حوزه‌هایی که دکتر مدیریت میکنه کار میکنن و روزی خونواده‌شون رو تامین می‌کنن. در حد امکان هم برای تعالی همه شون تلاش میکنه، هر کی بسته به نوع رفتار خودش و … . البته متاسفانه ممکن هست حرف هایی پشت سر دکتر باشه که خوب اینم عجیب نیست وقتی پشت سر من هم حرف هست! بگذریم!
اینکه سرپرست دانشگاه برای این معاونت سرپرست گذاشته هم در نوع خودش جالب توجه هست! یه کمی نگران هستم که این پست با توجه به ماهیتش که با حاشیه‌های زیادی سر و کار داره و با توجه به شناختی که من از دوره کارشناسی از دانشگاه صنعتی و وضعیت فرهنگی-سیاسی دانشگاه دارم، برای دکتر دردسر درست کنه. امیدوارم که این طور نباشه و دکتر بتونه تو این سمت هم به صورت کاملا مثبت و نتیجه بخش ظاهر بشه و البته از فعالیت‌های علمی و کاری خودش تو حوزه امنیت فناوری اطلاعات هم باز نمونه …

 1. فارغ التحصیل
  ۲۵ مهر ۱۳۹۲ در ۲۰:۱۵ | #1

  سلام. خب شما چون کارفرماتون هستن غیر از اینم نمیشه ازتون انتظار داشت حرف بزنین ! اما ماها که باهاشون درس و پروژه داشتیم بهتر میتونیم نظر بدیم. امنیت شبکه چندسال پیش باهاشون داشتم درس دادن بدشون به یه کنار ، رفتار بی عدالت و … ازیه ور دیگه. خیلی دلم میخواست حرف بزنم ولی میدونم که همینشم که گفتم تایید نمیکنید !فقط محض اطلاع گفتم که بقیه چغندر نیستن ! سیاست اصلا به کنار . ای کاش ایشون اخلاق رو رعایت میکردن!

 2. محمد رضا
  ۸ آبان ۱۳۹۲ در ۱۵:۲۶ | #2

  سلام از این که با شما آشنا شدم بسیار خرسندم. من هم دانشگاه صنعتی درس خوانده ام البته من ورودی ۷۵ بودم. بعدا هم رفتم ژئوفیزیک تهران ارشد گرفتم . ولی کلا بچه های صنعتی جای دیگری را دانشگاه خودشان نمی دانند! اگر فیس بوکی هستید آنجا شاید یکدیگر را دیدیم.
  خوش باشید.

 3. ۲۵ آبان ۱۳۹۲ در ۱۸:۲۹ | #3

  @فارغ التحصیل

  سلام
  من حرفا رو صادقانه زدم نه به دلیل اینکه به قول شما کارفرمام هستن!
  شما خیلی تند رفتین به نظرم.
  منم باشون درس داشتم و از اون درس راضی نبودم (مدار ۱) اما در مورد راضی بودن و نبودن از درس دیدگاه ها متفاوت هست و خیلی ها هم همین سبک رو می‌پسنند. تو هر درسی بعضی ها میگن استاد خوب بود و بعضی نه.
  در هر صورت فرض اینکه تدریس‌شون هم تو یک یا چند تا درس خوب نباشه، این ارتباطی با داشتن مدیریت تو دانشگاه نداره. اداره کردن مچموعه های موفق و سوابق قبلی مدیریت شون نشون میده که برای مدیریت مناسب هستند. هر چند من گفتم که به نظرم این پستی که گرفتند اصلا غیر دردسر هیچی نداره و …

 4. ۲۵ آبان ۱۳۹۲ در ۱۸:۳۰ | #4

  @محمد رضا
  سلام
  منم خوشبختم از آشنایی تون
  درست میگین صنعتی یه عالم دیگه ای داره!
  اونجا هم می تونید با اسم و فامیل پیدام کنید.

 1. بدون بازتاب