خانه > آزمون ارشد! > راهنمایی برای آمادگی برای آزمون ارشد!

راهنمایی برای آمادگی برای آزمون ارشد!

تو چند روز گذشته چندین نفر از من در مورد آزمون ارشد سوال کردن و اینکه چی بخونن، چطوری بخونن، چقدر بخونن، آزمون بدن یا نه و … . منم با دیدی که خودم از موضوع داشتم یه توضیحاتی دادم و یه راهنمایی‌هایی کردم. منتهی حقیقتش اینه که قبلا یعنی اون اوایل که قبول شده بودم ارشد تو ذهنم بود که راهنمایی‌های موجود رو یه جا جمع کنم و همه  دیدگاه ها رو یه جا بدم دست اونایی که می‌خوان تا فقط از دیدگاه من به موضوع نگاه نکنند و اون دیدگاهی رو انتخاب کنند که براشون مناسب‌تر هست.
در این بین اما با سایتی مواجه شدم که این زحمت رو کشیده بود، اونم به نحو خیلی خیلی عالی! این بود که بی‌خیال موضوع شدم و حالا که دیدم دوباره تقاضا داره میره بالا گفتم اون سایت رو اینجا برای اونایی که نمی‌دونن معرفی کنم. سایت با عنوان مانشت شناخته میشه و متعلق هست به آقای محمد تنهایی که دانشجوی لیسانس دانشگاه اصفهان بودن و الان ارشد نرم‌افزار شریف می‌خونن. خوب دیگه توضیح کافیه! اینم آدرس قسمتی از سایت ایشون که مختص آزمون ارشد هست:
http://www.manesht.ir/?p=946
مطالب متنوع و کاملی برای داوطلبان رشته های کامپیوتر و IT دیده میشه و البته بسیاری از مطالب برای بقیه رشته‌ها هم مفیده. معرفی منابع، دیدن رتبه ها و کارنامه های سال‌های قبل و بالاخره مصاحبه با رتبه‌های برتر سال‌های قبل این سایت رو به یک سایت غنی و مفید برای دواطلبان ارشد تبدیل کرده، ان شاء الله که زحماتی که آقای تنهایی کشیدن مورد استفاده شما قرار بگیره و براتون مفید باشه. منم اگه یه موقع دیدم واقعا چیزی لازم هست در این مورد بنویسم، می‌نویسم! ولی فعلا از همون سایت استفاده کنید.

Categories: آزمون ارشد! Tags: