خانه > تسنیم > تسنیم در سال ۱۳۸۸

تسنیم در سال ۱۳۸۸

امروز داشتم سعی می کردم یه صفحه اول جدید برای سایت tasnimsg.com بسازم، بماند که چقدر طرح‌های مختلف رو بهشون ور رفتم و و نپسندیدم تا بالاخره یه چیزی سر هم شد! یاد جمله‌ی کتاب شبکه تننباوم افتادم که بعضی وقت‌ها ساختن یه سیستم از اول آسون‌تر و منطقی‌تراز دادن یه سری قابلیت به یه سیستم موجود هست(مضمون جمله این بود!) در هر صورت الان صفحه اصلی سایت آماده شده و می‌تونید ببیند.
اگه مشکلی پیش نیاد تا آخر هفته سعی می‌کنم سایت رو کامل آماده کنم و تعرفه‌های امسال رو هم وارد کنم، فعلا باید صبر کنم تا فردا یا پس‌فردا وضعیت هاست ویندوز نهایی بشه، اگه لغو شد که باید دنبال یه سرویس‌دهنده درصدی ویندوز بگردم وگرنه می‌مونه محاسبه و وارد کردن تعرفه‌ها.
امسال علاوه بر هاست ویندوز و لینوکس اگه خدا کمک کنه، خدمات پیام کوتاه رو هم به صورت گسترده‌تر عرضه می‌کنیم. در کنار این سرویس‌ها می‌خوام پنل‌های دامنه رو هم از سرویس‌دهنده‌ها جدا کنم و بیارم رو هاست خودمون.
دیگه اینکه اگه بشه و باز مشکلی پیش نیاد امسال اولین سیستم مدیریت محتوای خودمون رو هم عرضه می‌کنیم.(البته این بیشتر به میزان وقت گذاشتن حسین و محمدرضا بستگی داره!) این سیستم به احتمال خیلی زیاد یه سیستم صنفی خواهد بود، منظورم سیستم هستی که برای صنف خاصی نوشته شده! اینکه این صنف چه صنفی هست بمونه تا زمانه عرضه!
تو هدف‌گذاری بلند مدت امسال باید ثبت رسمی بشیم و همین‌طور صاحب یه دفتر فیزیکی، اما اینکه چقدر این هدف تامین بشه باید تا آخر سال صبر کرد و دید چی پیش میاد. خوب دیگه من برم به ادامه کار سایت برسم که باید تا آخر هفته آماده بشه!

Categories: تسنیم Tags: