خانه > فوتبال!, نوشته‌های شبانه! > مصطفی دنیزلی …

مصطفی دنیزلی …

در فصل گذشته فوتبال اتفاقات زیادی در پرسپولیس افتاد، اما از یک جایی بالاخره به این نتیجه رسیدن که استیلی از پس هدایت این تیم بر نمیاد و دوباره راه برای حضور یک مرد بزرگ در راس کادر فنی یک تیم بزرگ باز شد، مصفی دنیزلی اومد و یک مسئولیت سنگین رو به عهده گرفت، تیمی که عملا داشت از هم می پاشید و نه خودش بسته بود و نه حتی تمرینات درست بدن سازی رو انجام داده بود و یه عده از بازیکناش هم به سرمربی قبلی وابستگی داشتن و …


دنیزلی نتایج درخشانی نگرفت، شاید یه مربی نتیجه گرا می تونست خیلی نتایج بهتری از دوازدهم شدن تو لیگ و حذف شدن تو آسیا بگیره اما فوتبالی که تیم بازی میکرد و البته اون هم فقط در تعدادی از بازی ها، باعث شد تا پیرمرد نه تنها محبوبیتش رو از دست نده بلکه محبوب تر از قبل بشه و حالا مصطفی به دلیل مشکلاتش و عدم تمرکز صادقانه از پرسپولیس خداحافظی کرد، دیگه از اون چهره خندان و از اون سبک فوتبال خبری نخواهد بود و البته هر مربی دیگه ای که بیاد و عالی هم نتیجه بگیره باز به اندازه مصطفی در دل‌های هواردان محبوبت پیدا نمیکنه، انگار با همین سابقه نسبتا کم مصطفی خیلی عمیق تو دل های هواداران پرسپولیس جا باز کرد، نمیدونم حاصل شخصیت بزرگش بود یا صداقتش یا … هر چی که بود به خوبی حتی تونست بین دو ملیت و دو کشور هم ارتباط مناسب فرهنگی ایجاد کنه. در مقایسه با برخی به اصطلاح اسطوره‌های پرسپولیس مثل علی پروین باید واقعا  نارحت بود از رفتن این پیرمرد خنده رو، کاش حداقل به عنوان مشاور و اسطوره ازش کمک گرفته بشه …

 1. سپاهان قله عشقه!
  22 ژوئن 2012 در 23:01 | #1

  MSIE 7.0 Windows XP

  سلام در مورد دو تیم استقلال و پرس پولیس باید بگم که اینا متأسفانه به خاطر بعضی مسائل دیگه نمیتونن جایی که قبلاً داشتن تو لیگ رو بگیرن:
  ۱سیاسی شدن مسئولینشون خصوصاً مسئولین پرس پولیس و کلا حاشیه های اطراف این دو باشگاه
  ۲ غرور و خود بینی در حد لالیگا توسط بازیکنان این دو تیم انگار حالا چه خبره تو این دو باشگاه؟ بابا دو روز تو این تیمی بذار نام خوب ازت بمونه درست مردم و خبرنگارا رو تحویل بگیر، فکر نکن خودت بهتر از مربی حالیته، به داوری احترام بذار و بدون شهرستانیا که انقدر اسیر نا داوری میشن از تو که داور باهاته مطیع ترن و…
  ۳ پول باد آورده دولت که از جیب من و شما صرف این دو باشگاه پر خرج میشه اینه که پول تربیت بدنی رو الکی خرج میکنن بعد داد مظلومیت و بی پولی میدن و دوباره… کسی بازخواستشون نمیکنه.
  ۴ عزم جدی تیم های شهرستانی برای رقابت و بر قله بودن
  ۵ و…
  تا جایی که میدونم هواداران خاص پرس پولیس هنوزم غلام سطانن!
  اما واقعاً دنیزلی مرد کم حاشیه ای بود اینش واقعاً خوب بود کاش بازم پرس پولیس بیاد تو اوج ببینیم از پس اراده آهنین بچه های سپاهان برمیاد یا بازم این قله عشق سپاهانه که مثل رنگ پیرهنش طلاست.
  من که آدم متعصبی نیستم ولی خدایی جامعه فوتبال به شهرستانیا خیلی بد کردند خصوصاً سپاهان پخش زنده بازی های سپاهان ما تو لیگ آسیا اولاش نبود انقدر گزارشگرا و مردم خواستن تا پخش شد این در حالی بود که تو آسیا هر سه تیم نماینده ایران بودند و تازه سپاهان داشت بهتر نتیجه می گرفت چرا؟؟؟؟
  من یکی از طرفداران متعصب استقلال بودم اما با نگاه منصفانه به سطح فوتبال تیمها و کادر باشگاها و عشق بازیکنا به تیم و اینکه با وجود این همه نا داوریو نامردی تو بازی و تو ۹۰ و جراید و… بازم سپاهان اوله تأمل براگیز شد برام. واقعاً چی میشه که با وجود اینکه فصل قبل پیروزی تیمش رو عالی میبنده و استقلال از اون بهتر و سپاهان کلی ستاره از دست میده خصوصاً مربیش قلعه نوعی رو باز هم سپاهان قهرمان میشه و تو آسیا بهتر از بقیه تیمای ایرانه علی رغم کم لطفیای همه طرفه؟؟؟
  کاش مسئولین بیشتر به فکر فوتبال و کلاً ورزش شهرستانا بودند و به خاطر یه تعصب قدیمی به این دو تیم از هم گسیخته پایتخت بقیه رو قربانی نمیکردند. کاش پای سیاست لعنتی از فوتبال بریده میشد…
  ************************************************************
  نه بذارید سیاسی کنم آخه همه چی به این لعنتی ختم میشه! این نامردا به بهونه برخورداری اصفهان کلی از بودجه اصفهان رو ندادند برید ببینید چندتا پروژه ناتمام و مهم تو اصفهان مونده آخه این چه وضعیه؟؟ اگه کسی تذکر هم بده که اصفهان احتیاج داره به حاشیه کشیده میشه و متهم به تعصب قومی.
  یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 1. بدون بازتاب