ADSL و *۹۹# !!!

قضیه از اونجا شروع شد که ۹ تیر،‌ ساعت ۱۲ شب اینترنت من قطع شد! بعد هم وصل نشد و منم دیگه کارای دیگه ام رو انجام دادم و خوابیدم. فرداش هم پا شدم رفتم سر کار، عصر که اومدم خونه دیدم اینترنتم قطع شده، زنگ زدم پشتیبانی پارت پیام که بهم گفت تو نه فروردین تمدید کردی و چون سه ماه بوده خوب نه تیر تموم شده! بهش توضیح دادم که بابا من سرویسم ۱۴ فروردین تموم میشد، فقط چون ۱۴ فروردین نمیتونستم بیام قبلش اومدم پول رو دادم که قطعی ایجاد نشه، ولی حرف حرف خودش بود، آقا ۹ فروردین تمدید کردی سه ماه ۹ تیر هم سرویست تموم شده! خلاصه این چند روز اینترنت ما رو پیچوندن!! ولی مشکل فقط همین نبود،‌ از خیلی پیشتر از سرویس شون ناراضی بودم، ولی هر دفعه موقع تمدید که میشد به این خاطر که حوصله قطع شدن و دوباره وصل شدن رو نداشتم دوباره می رفتم همون سرویس آشغال رو تمدید میکردم! بگذریم خلاصه بهشون گفتم دیگه نمیخوام! دست از سر خط من بردارین تا برم از یکی دیگه سرویس بگیرم!
تو این مدت خیلی راحت و در عین حال خیلی سخت با استفاده از GPRS ایرانسل به اینترنت دسترسی داشتم تا ISP  جدید رو انتخاب کنم و مراحل راه‌اندازی انجام بشه. راحتش این بود که بلوتوث گوشی رو روشن میکردم و بعد هم یه کانکشن dial up به شماره *۹۹# میساختم و تموم! البته قبلش هم یه بسته ۶۰۰ مگابایتی GPRS از ایرانسل گرفتم به قیمت ۴ هزار تومن که این مدت کارم خیلی لنگ نشه. سختی هم از بابت سرعت افتضاح و قطعی و مصرف شارژ باتری گوشی و … بود.
برای انتخاب سرویس دهنده جدید، سعی کردم خوب تحقیق کنم. از بین پارت پیام، پژواک و رنگین کمان شاهین شهر گرفته که قدیمی‌های شاهین شهر هستند تا شاتل که همین چند روز پیش سرویس دهی به شاهین شهر رو شروع کرد. سرتون رو درد نیارم بعد از کلی بررسی رنگین کمان اصفهان رو انتخاب کردم.  هم قیمتش خوب بود و هم الان که وصل شده از کیفیتش راضی هستم. تنها ایرادی که میشه بهشون گرفته یه مقدار بد بودن روال ثبت نام و فعلا کردن سرویس هست، که اونم ان شاء الله حل بشه. الان هم به هر کی که تو شاهین شهر یا حتی اصفهان سرویس ADSl میخواد بگیره همین رنگین کمان اصفهان رو توصیه میکنم! اینم تبلیغات یک مشتری و در عین حال تبلیغات یک مشتری ناراضی!!!!