خانه > آپا > آگهی استخدام!

آگهی استخدام!

فکر نمیکنم زیاد نیاز به توضیح داشته باشه! مرکز آپا برای فعالیت‎های خودش نیاز به یه سری نیروی جدید داره! اینم لینک آگهی استخدام که برید و بخونید:‌ آگهی استخدام
شرایط کلی رو به طور خلاصه بخوام توضیح بدم باید فارغ‎التحصیل کارشناسی یا بالاتر تو یکی از زمینه‎های کامپیوتر یا فناوری اطلاعات یا مخابرات باشید (حالا در شرایط خاص در شرف فارغ‎التحصیلی هم قبوله!)، وضعیت خدمت‎تون تکلیفش مشخص باشه (پایان خدمت یا معافیت)، توانایی کار تمام وقت رو داشته باشین و بتونین برای مدت سه سال تعهد کاری بدین (پروژه‎ای که به خاطرش این نیروی انسانی داره جذب میشه تقریبا سه سال طول میکشه) و نهایتا اینکه به زبان انگلیسی هم باید تسلط مناسبی داشته باشین (بیشتر درک مطلب مد نظر هست).
افراد مورد نظر هم عبارتند از: دو نفر مهندس نرم‎افزار  برای کارهای سرویس‎گرایی و RUP، یک نفر متخصص شبکه و لینوکس (با سابقه کار) برای کارهای مختلفی که تو پروژه هست! یک نفر برای توسعه واسط کاربر (که بهتره با django آشنا باشه)، یک نفر کارشناس ارشد هوش مصنوعی (که بهتره با مدیریت حوادث رایانه‎ای آشنا باشه) برای خودکار و هوشمندسازی بخش‎هایی از مدیریت حوادث رایانه‎آی و نهایتا یک نفر هم کارشناس شبکه و امنیت شبکه (با سابقه کار) مجددا برای کارهای مختلفی که تو پروژه هست!
اطلاعات تکمیلی در مورد شرایط و نحوه گزینش و … رو تو همون لینکی که دادم ملاحظه کنید! اگه هم کسی رو می‎شناسید که واجد شرایط هست و دنبال کار میگرده میتونید بهش اطلاع بدین تا هم اون به کار مورد نظرش برسه و هم ما به نیروی کار مورد نظرمون! (یه توضیح تکمیلی هم یکی که اینجا کنار دستمه میگه اضافه کنم! من نقش خاصی در مراحل گزینش ندارم، تا الان نقشم در حد طراحی بخش‎هایی از اون اطلاعیه گزینش بوده و از اینجا به بعد هم نهایتا یه دونه رای دارم!)

Categories: آپا Tags: