کربلا ۲!

اگه یادتون باشه، چند روز  قبل در مورد کربلا گفتم و چند روز قبل‌ترش در مورد شبث ابن ربعی، خوب حقیقتش این هست که یه روز یکی از دوستان اومد و بهم گفت که فلانی یه عکس و اطلاعاتت رو بده میخوام یه جایی ثبت نامت کنم! ما هم بهش دادیم! بعد اومد یه دونه کارت بهمون داد با یه کتاب و یه جزوه! گفت جامعه اسلامی یه برنامه گذاشته به اسم پلاک ۹۰ که یه مسابقه هست و شرکت میکنی از محتوای این کتاب و جزوه و اگه انتخاب شدی میبرنت کربلا! ما هم دیگه دیدیم ما که اقدامی نکردیم در این راستا حالا بخوایم نریم شرکت کنیم دیگه خیلی نامردیه،‌شاید آقا طلبیده باشه، خلاصه یه نیگاهی به کتاب و جزوه انداختیم و بعد هم رفتیم تو آزمون شرکت کردیم، منتظر بودم امروز جواب‌ها اعلام بشه که دیدم زدند که نمره آزمون اول به تنهایی ملاک انتخاب افراد نیست (قبلا قرار بود افراد یه نمره حداقلی رو تو آزمون بگیرند تا برند مرحله بعد، اما الان به همه فرصت شرکت تو مرحله بعد داده شده)!
قرار هست از این چهارشنبه، هر هفته چهارشنبه یه برنامه باشه که باید بریم اونجا و به حرفایی که سخنران مدعو میزنه گوش بدیم، بعد آخر این برنامه یه آزمون دیگه می‌گیرن و ترکیب این دو تا آزمون و حضور و غیاب اون جلساتی که چهارشنبه‌ها برگزار میشه، نمره نهایی رو مشخص کنه و تصمیم‌گیری بشه که کی فرستاده بشه و کی نه،‌ حالا دیگه باید منتظر باشم ببینم چه اتفاقی می‌افته، اجازه کربلا رفتن بهم داده میشه یا اینکه … . قضیه روز چهارشنبه‌ای که رفتم آزمون اول رو بدم هم در نوع خودش جالب بود! که ان شاء الله یه موقع دیگه که نمرات آزمون اول اعلام شد، اون قضیه رو هم می‌نویسم.

 1. 26 آوریل 2011 در 22:02 | #1

  Firefox 3.6.16 Windows 7

  فکر کنم مقدمات سفرت رو باید آماده کنی محسن جان
  فقط اگه وقت داشتی موقع رفتنت از آقا بخواه که ما رو هم دعوت کنه ، شاید اولین سفرمون با دعای شما باشه . . .
  زیارتت قبول!

 2. 26 آوریل 2011 در 22:03 | #2

  Firefox 3.6.16 Windows 7

  در ضمن محسن جان انتهای صفحه این خطا دیده میشه : Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nowruzi/domains/nowruzi.ir/public_html/mohsen/wp-content/plugins/google-reader-stats/google-reader-stats.php on line 613

 1. بدون بازتاب